Kettős kötetbemutató

Bence Lajos „Egyszer én is II. - Muravidéki történetek” című kötetének és Szemes Péter „Csillagtérkép - Válogatott recenziók (2019-2023)” című kötetének közös bemutatója Lentibe érkezett.

Az irodalmi esten Lapath Gabriella intézményvezető-igazgató köszöntötte a szerzőket, közreműködőket és az érdeklődő közönséget. Bence Lajost és Szemes Pétert Halász Albert költő, tanulmányíró kérdezte írásaik megszületésének körülményeiről. A programot Szomi Béla zenész, zeneszerző gitárjátékával és énekével színesítette, Bence Lajos megzenésített műveit adta elő. A kötetekből Szekeres Frigyesné és Zadravec Szekeres Ilona olvasott fel részleteket. Az est kötetlen beszélgetéssel folytatódott és lehetőség nyílt a kötetek dedikáltatására is.

zaol.hu: https://www.zaol.hu/helyi-kozelet/2024/04/kettos-kotetbemutato-lentiben