Zalai Közmûvelõdésért Díj

A Zala Megyei Közgyûlés 2009. január 30-án "a színvonalas közmûvelõdési és közgyûjteményi munkáért, példaértékû kulturális és szervezõ tevékenységéért" Zalai Közmûvelõdésért Díjat adományozott a Városi Könyvtár Lenti kollektívájának.

Az intézmény jelenlegi és egykori munkatársai nevében köszönetet mondunk a Zala Megyei Közgyûlésnek a díj adományozásáért, Fenntartónknak, Lenti Város Önkormányzatának, hogy munkánkat méltónak tartották a kitüntetõ elismerésre.

Szeretnénk köszönetet mondani valamennyi látogatónknak, könyvtárhasználónknak is, hogy szolgáltatásaink igénybe vételével, rendezvényeink látogatásával támogatják tevékenységünket.