Őszi Hétvége

Az őszi fesztivál egyik új színfoltja volt a könyvtár előtti téren kialakított olvasóudvar.

A könyvtárosok változatos programokat kínáltak a látogatóknak. Puha párnákkal és plédekkel várta az olvasósarok a gyönyörű időben szabadtéren könyvet, újságot olvasni vágyókat. A gyerekek játszhattak, rajzolhattak és vicces fotókat készíthettek a szelfiponton rendelkezésre álló eszközök segítségével. Akik kitöltötték a könyvtári totót vagy beiratkoztak a könyvtárba, részt vehettek a szerencsekerék játékban. Az ügyesen pörgetőknek zsákbamacska, ajándékkönyv, kézműves csomag vagy csoki járt. VR-szemüveg kipróbálására is volt lehetőség, akik bátrak voltak egy virtuális űrrepülésen vehettek részt.