Csengő-bongó gyermekhangok, jókedv, no meg jó kis történetek -  igazi varázsvilágba „csöppenthettünk” a Hetedhét Ország Mesemondó Versenyen. Az idei megmérettetésre 21 kisdiák érkezett a lenti és környékbeli (Csesztreg, Gutorfölde, Lendva) iskolákból.

2024. április 29.

Jó móka a jóga! Nagy szeretettel üdvözölhettük körünkben Menyhártné Dénes Ágnes jógaoktatót, aki baba-mama jógával és hatha jógás hangfürdővel kápráztatta el a résztvevőket.

2024. április 29.

A Magyar Cserkészszövetség III. kerület (Nyugat-Magyarország) égisze alatt a lenti 362. sz. Szent Mihály Cserkészcsapat és a Városi Könyvtár Lenti szervezésében tartotta meg Lentiben a Kerületi Cserkésznapját.

2024. április 26.

2024. április 25.

Korai intervenciós szülőklub című programsorozatunkat idén három alkalommal tartottuk meg a Zala Vármegyei Pedagógiai Szakszolgálat Lenti Tagintézményével közös szervezésben.