Petőfi Klub - Hang-Szín-Játék

Egy igazán színes egyéniséget ismerhettek meg az érdeklődők a "Hang-Szín-Játék" című estünkön, mely a Petőfi Klub programsorozat keretében valósult meg.

BIHEKA - Bischofné Hesinger Katalin, a zalalövői Salla Művelődési Ház művelődésszervezője munkája mellett verseket, színjátékokat ír, két színjátszó csoportot vezet, könyvborítót tervez, illusztrációkat készít saját és más szerzők könyveihez is. Édesapjától örökölt kézügyességének köszönhetően elképzelt álmainak grafikusan vagy festékkel ad fizikai formát, készít egyedi ékszereket. Verset mond, megzenésített verseket ad elő zenés estjein, ahol állandó kísérője fia, Bischof András. A kiállításmegnyitóval egybekötött verses-zenés bemutatkozó estet Horváth László, Lenti város polgármestere nyitotta meg, majd vendégünk a 2018-ban megjelent „Bíbor-Fekete-Blues” és a 2021-ben megjelent „Kövek és Virágok” című verseskötetéből adott elő verseket.  A május 28-ig látogatható kiállítást dr. Csider Sándor mutatta be.

Muravidéki Magyar Rádió: https://www.rtvslo.si/mmr/hirek/terepjaro/hang-szin-jatek-eloadas/626153