Sándor Alexandra „Porték világa” című realisztikus rajzkiállításának megnyitójára várták a Városi Könyvtár Lenti könyvtárosai a művészetkedvelőket, október 5-én kedden 18 órára.

2021. október 07.

„Legyen a zene mindenkié!”– akár ez is lehetett volna a mottója Gubinecz Ákos "Határtalan népzene - nóta, népdal népzene" című ismeretterjesztő zenés előadássorozatának, melynek negyedik állomása könyvtárunk olvasóterme volt.

2021. október 07.

Könyvtárunk ad otthont a Horváth Károly népzenekutató, pedagógus tiszteletére létrehozott népzenei emlékpontnak.

A „Kézművesség régen és ma” című kiállítás „A helyi identitás és kohézió erősítése Lentiben” elnevezésű pályázat keretében valósult meg, a Városi Könyvtár Lenti szervezésében.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!