Népi hagyományaink megõrzését, megismertetését és továbbadását választotta hivatásául Gerzsényi Gina kosárfonó, játszóházvezetõ. Kiállítása és annak megnyitója az Országos Könyvtári Napok rendezvénysorozatához kapcsolódva került megrendezésre könyvtárunkban.

2017. szeptember 21.

"Mûvészet és terápia” címmel nyílt kiállítás a Zala Megyei Szivárvány Egyesített Szociális Intézmény Aranyág Otthonában készült munkákból.

Kálmán Ibolya "csendszülte képeim…” címû kiállításának megnyitójára gyûltek össze az érdeklõdõk május 9-én este könyvtárunkban.

A”Táncmûvészet világnapja” alkalmából került sor Kiss Norbert koreográfus, mûvészeti vezetõ "Amíg táncolok, élek, amíg élek, táncolok” címû elõadására 2017. április 25-én könyvtárunkban.