2016. június 07.

Az 5 éves fennállását ünneplõ Kolping Támogató és Foglalkoztató Központ kiállításmegnyitóval egybekötött esten mutatkozott be május utolsó napján.

Göncz László a szlovéniai magyarságtörténetének kutatója, szakmonográfiák szerzõje "Határ-szél” címû kötetének bemutatójára került sor 2016. május 30-án.

"Házak, tájak, hangulatok” címmel nyílt meg Biczó Antal festõmûvész kiállítása könyvtárunkban.

1982 óta április 29-én – Jean-Georges Noverre születésnapján – ünnepeljük a táncmûvészet világnapját. Ezen alkalomból "Testbõl font jelbeszéd” címmel Kiss Norbert koreográfus, mûvészeti vezetõ tartott elõadást.

A Szülõ klub ötödik állomásán "Neurotikus tünetek megjelenése kisgyermekkorban” címmel tartott elõadást Szabóné Balázs Mónika pszichológus könyvtárunk olvasótermében.