2011. október 12.

Népszámlálás 2011

Tisztelt Olvasóink!

A Központi Statisztikai Hivatal 2011. október 1-jétõl népszámlálást tart.

Október 3-9. között került sor az Országos Könyvtári Napok rendezvénysorozatára.

Az Országos Könyvtári Napok rendezvénysorozata október 9-én a Könyves Vasárnappal zárult. Ingyenes beiratkozás, kölcsönzés várta a látogatókat délelõtt.

"Könyvek között - byte-ok között" címmel Nyugat-dunántúli könyvtárak közös vetélkedõje zajlott le október 8-án. A balatonalmádi, balatonfüredi, soproni és zalaegerszegi csapatok mellett négy lenti csapat is benevezett a vetélkedõre.

A zene világnapja alkalmából játékos zenei vetélkedõre invitáltuk a könyvtárba látogatókat. A délelõtt folyamán többféle feladat is sorra került a zene világából ...