Országos Könyvtári Napok 2011 - "A dzsungel könyve” – kiállítás a nagycsoportos óvodásoknak meghirdetett rajzpályázat munkáiból

Helyi nagycsoportos óvodásoknak hirdetett a könyvtár rajzpályázatot, melyre 27 színes pályamunka érkezett. A kiállításnak is címet adó "A dzsungel könyve” címû mese szereplõi – Balu, a medve, Bagira a feketepárduc, Sir Kán, a tigris - mellett más vadállatok is szerepeltek a kicsik ötletgazdag munkáin. A képek változatos technikák alkalmazásával, színes ceruzával, festékkel, zsírkrétával és természetes anyagok felhasználásával készültek.
Az alkotások 2011. október 3-tól 15-ig tekinthetõk meg a könyvtárban.
Minden kedves érdeklõdõt szeretettel várunk!