Országos Könyvtári Napok 2011 - Könyvek között byte-ok között

"Könyvek között - byte-ok között" címmel Nyugat-dunántúli könyvtárak közös vetélkedõje zajlott le október 8-án. A balatonalmádi, balatonfüredi, soproni és zalaegerszegi csapatok mellett négy lenti csapat is benevezett a vetélkedõre. A vetélkedõ kérdéseit elektronikus úton kapták meg a csapatok és így is kellett továbbítani a megoldásokat. A tudományok, mûvészet, sport témakörébõl összeállított kérdésekre könyvek, folyóiratok és az Internet segítségével keresték meg a válaszokat a csapatok. Városunkból négy csapat - egy család és három középiskolásokból álló társaság - versenyzett. A településen belüli eredményhirdetés és jutalmazás mellett az elsõ helyezett csapatok között is felállították a sorrendet, a jutalmazás során a lenti csapat balatonfüredi sétahajózást nyert. Ezúton is gratulálunk minden résztvevõnek!