Zalai Gyermekkönyvhetek 2011 - "Meseország álommeséi"-meseóra Nagy M. Katalinnal

Hétfõ délután Nagy M. Katalin írónõ volt könyvtárunk vendége, aki "Meseország álommeséi” címû könyve kedves történetei közé repítette el elsõ osztályos közönségét.

A gyerekek kíváncsian fogadták az írónõt, s figyelemmel hallgatták meséit, például "A bolondos macska”, "A pöttyös labdácska” vagy "A királylány és a sárkány” történetét. A mesék mellett jutott idõ egy kis varázslatra is, hiszen az írónõ varázsdobozkájából olyan anyagokat varázsolt elõ, melyek segítségével karácsonyi díszeket is készíthettek a kis nebulók. A meseóra végére nemcsak egy szép angyalkával, hanem egy élményekben gazdag délutánnal is gazdagodott minden résztvevõ.