Horváth József: Kamaszévek Nován - kötetbemutató

Kötetbemutató helyszíne volt ismét a könyvtár. 2012. szeptember 28-án este Horváth József: Kamaszévek Nován 1946-1950 címû kötetével ismerkedhettek meg az érdeklõdõk.

A mû a már korábban megjelent "Gyermekévek Hernyéken” címû könyv folytatása. A szerzõ a Nován eltöltött öt év történetét, a család életét, a település és egyúttal az országban történteket tárja az olvasó elé. A kötetet dr. Németh József nyugalmazott múzeumigazgató, irodalomtörténész, a könyv lektora mutatta be, Krisztánovics György és Magyar Lajos tolmácsolásában pedig részletek hangzottak el. Az est végén lehetõség nyílt a kötet megvásárlására és dedikáltatására, pogácsa és egy pohár finom ital melletti beszélgetésre.