Egy mai napig aktuális témával érkezett könyvtárunkba Kótai Róbert százados, katolikus tábori lelkész, a Lenti KÉSZ és a könyvtár közös szervezésû rendezvényére.

Kovács Zoltán vetítéssel egybekötött estjén a XX. század fotómûvészetét, ezen belül a világhírû magyar fotómûvészek egy csoportját mutatta be.

A borongós, esõs idõ ellenére is megtelt könyvtárunk olvasóterme november 8-án.

Szabó Vilmos, nyugalmazott evangélikus lelkész volt könyvtárunk vendége 2017. október 17-én a reformáció 500. évfordulójának alkalmából. Az estet Német-Baksa Judit igazgatónõ nyitotta meg és köszöntötte az egybegyûlteket.

2017. október 09.

Az idei Országos Könyvtári Napok helyi rendezvénysorozata is a már hagyománnyá vált Könyves Vasárnappal zárult. Október 8-án 10.00 - 12.00 óra között tartott nyitva könyvtárunk.