2017. április 20-án este könyvtárunk olvasótermében Kis János-Marosi Béla: "Királyok, királynõk, örök barátságok avagy az ötkarika és a sakk csodálatos világa” címû kötetének bemutatójára került sor.

"Múltõrzõ értékek Lentiben" címmel nyílt kiállítás a Lenti és Térsége Vidékfejlesztési Egyesület és a Városi Könyvtár Lenti közös szervezésében, melynek anyagát a helyi középiskolák diákjai gyûjtötték össze.

Rendhagyó kötetbemutatóra került sor 2017. április 6-án a magyar költészet napja alkalmából könyvtárunk és a Muravidéki Baráti Kör Kulturális Egyesület szervezésében.

Rengeteg látogatót vonzott könyvtárunkba a Tánczos-kör tagjainak kiállítása, a megnyitóra 2017. április 4-én 18 órakor került sor.

2017. március 24-én Fábry Zoltán pszichológus tartott elõadást "Lelki szükségletek a korai idõszakban” címmel.