Második részéhez érkezett a "Szülõ klub” elnevezésû, 2015-ben indult közös rendezvénysorozat. Január 13-án Csõre Bernadett logopédus tartott elõadást "Beszél? Nem beszél. Majd beszél!” címmel könyvtárunk olvasótermében.

Soós József barátai, tisztelõi zsúfolásig töltötték könyvtárunk olvasótermét december 8-án este. Ekkor került sor új kötetének, a "Göcseji Bódi Ferkó” címet viselõ munkájának bemutatójára.

Szatmári botoló dallama csendült fel, népviseletbe öltözött párok járták a táncot, különbözõ mûvészeti ágak alkotói és alkotásai találkoztak ezen az estén "A szeretet színei” címû kiállítás megnyitóján.