Radnóti Miklós: Eclogák címmel Kovács Béla V. Önálló Versmondó Estjére került sor a Költészet Napján, április 11-én 18 órakor a könyvtárban.

Az I. világháború kitörésének századik évfordulója alkalmából rendezett kiállításunkat 2014 március 18. és április 12. között tekinthették meg a könyvtárba látogatók.

2014. március 17.

Beiratkozott olvasóink számára elérhetõ internetes olvasói fiókjuk.

Figyelem! Csak azon olvasóink számára elérhetõ ez a szolgáltatás, akik a 2014. évre is beiratkoztak!

Hogyan lehet elérni? Itt a honlapunkon az OLVASÓI ÁLLAPOT feliratra kattintva.

Dr. Gürtler Katalin régész elõadásában városunk és környéke, valamint Zala megye régészeti lelõhelyeit és feltárt emlékeit ismerhettük meg.

Az 58/2000. (VI. 16.) OGY határozat alapján február 25. a KOMMUNISTA DIKTATÚRÁK ÁLDOZATAINAK EMLÉKNAPJA. Ez alkalomból a Honismereti Egyesülettel közös rendezvényre vártuk az érdeklõdõket.