2013. december 19.

Minden Kedves Látogatónknak Kellemes Ünnepeket Kívánunk!
(Városi Könyvtár Lenti munkatársai)

2013. december 09.

Advent a karácsonyt megelõzõ négyhetes idõszak, mely az örömteli várakozás, a készülõdés idõszaka. A 2013. december 3-án este megrendezésre került programunk elõadói is ehhez kapcsolódóan állították össze elõadásuk anyagát.

2013. október 25-én este hat órakor két egymáshoz kapcsolódó elõadással vártuk az érdeklõdõket könyvtárunk olvasótermébe.

Október 11-én este zenés-táncos elõadásra vártunk mindenkit, aki szereti a néptáncot és szívesen hallgatja a magyar népzene dallamait. Kiss Norbert és a Kerka Táncegyüttes táncosai már második alkalommal szerepeltek könyvtárunk Októberi Könyvtári Napok rendezvénysorozatában.