Nyitvatartás

Városi Könyvtár Lenti

Hétfő Kedd Szerda-Péntek Szombat Vasárnap
Zárva 8.00-18.00 10.00-18.00 8.00-12.30 Zárva

Az intézmény szokásos nyitvatartási rendjétől való eltérésre a polgármester adhat engedélyt az intézményvezető-igazgató eseti kérelme alapján.

Több napos ünnep esetén a programok és az ünnep jellegét figyelembe véve az intézmény intézményvezető-igazgatója a jogszabályban meghatározottak figyelembevételével rendelkezik a nyitvatartásról a polgármester előzetes hozzájárulása mellett.

A nyitvatartás esetenkénti változtatásának - a napi nyitvatartás meghosszabbítása, vagy a heti nyitvatartási idő növelése/csökkentése - jóváhagyása az intézményvezető-igazgató javaslatára a polgármester joga.

A nyitvatartásról az intézményben kifüggesztett hirdetmények útján és az intézmény honlapján (www.lentikonyvtar.hu) ad tájékoztatást a könyvtár.