Szatmári botoló dallama csendült fel, népviseletbe öltözött párok járták a táncot, különbözõ mûvészeti ágak alkotói és alkotásai találkoztak ezen az estén "A szeretet színei” címû kiállítás megnyitóján.

2015. november 26-án kedden 18.00 órai kezdettel Balás Endre elõadását hallgathattuk meg "Az élet muzsikája” címmel. Témája az Operettszínház sikerdarabja a "Csárdáskirálynõ” volt, melyet éppen 100 évvel ezelõtt mutattak be.

A Magyar Népdal és Népköltészet Hete alkalmából a Lendvai Szociális Foglalkoztató és a lenti Kolping Támogató és Foglalkoztató Központ tagjai látogattak el hozzánk.

Közös rendezvénysorozat indult útjára a Zala Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Lenti Tagintézménye és könyvtárunk szervezésében "Szülõ klub” elnevezéssel. Az elsõ találkozón Szabóné Balázs Mónika pszichológus volt könyvtárunk vendége.

2015. november 17-én került sor Kis János Zalai Sporthistória és Kis János-Csiki András Kárpát- medencei magyar olimpiai érmesek címû kötetek bemutatására.