November 23-án Õriné dr. Bilkei Irén történész asszony volt a vendégünk.

Csondor Kata, helyi meseíró már sokadjára látogatott el könyvtárunkba, hogy elbûvölje a kicsiket.

Helyi általános iskolák negyedikeseinek csapatai mérték össze tudásukat a Könyvtári "Ki mit tud?” elnevezésû szerencsekerék vetélkedõnkön, ahol arra voltunk kíváncsiak, hogy a résztvevõ gyerekek mennyire ismerik a könyvtárat, tisztában vannak-e a könyvtárhasználat szabályaival, ismerik-e a könyvtár nyújtotta lehetõségeket.

Kisfürkészek tájolója… Vajon mi lehet ez? – morfondírozhattak azok a harmadikosok, akik kézmûves foglalkozásunkra készültek könyvtárunkba két délután is.

Hétfõ délután Nagy M. Katalin írónõ volt könyvtárunk vendége, aki "Meseország álommeséi” címû könyve kedves történetei közé repítette el elsõ osztályos közönségét.